ASUS GA403UI R9-8945HS/16GB/1TB/RTX4070/14″3K/W11 – 90NR0HX2-M001S0
ASUS GA403UI R9-8945HS/16GB/1TB/RTX4070/14″3K/W11
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ROG Zephyrus G14 GA403UI-QS048W |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Zaštita i sigurnost | BIOS Administrator Password and User Password Protection |
| Ostalo | Pametno hlađenje ROG |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Dimenzije i masa | 31.1 x 22.0 x 1.59 ~ 1.63 cm |
| Boja | Platinum White |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Baterija | 73WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Utori za proširenje | 1x PCIe |
| Komunikacija | WiFi 6E (802.11ax) (Triple band) 2×2 + Bluetooth 5.3 |
| I/O priključci | 1x Type C USB 4 s podrškom za DisplayPort / Power delivery |
| Part number | 90NR0HX2-M001S0 |
| Kamera | 1080P FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello |
| Mikrofon | Ugrađena 3 mikrofona |
| Zvuk | 4 zvučnika (dual force woofer) s tehnologijm Smart Amplifier Technology, 2 visokotonca |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Zaslon | 14" 3K (2880 x 1800) 16:10 OLED sjajni ekran, 120Hz, 0.2ms odaziv, 500nits, 1,000,000:1 |
| Grafika | MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus |
| Memorija | 2 x 8GB LPDDR5X 6400MHz |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8945HS Processor 4GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD Ryzen AI up to 39 TOPs |