Spire Tricer 1413, USB 3.0, 420W crno kućište – SPT1413B-420W-E12-HDU3
Spire Tricer 1413, USB 3.0, 420W crno kućište
Nema na zalihi
Kategorija: Kučišta
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40,2 × 21 × 35,3 cm |
| Model | Tricer 1413 |
| Napajanje | 420W |
| Utori | 1x USB 3.0 |
| Priključci | 20+4pin 1pc, 12V 4pin 1pc, SATA (SSD) 3pcs, |
| Hlađenje | Front: 2x 12cm cooling fan space |
| Podržani formati ploča | Micro ATX and ITX |
| Dimenzije i masa | 34 x 17.3 x 35cm |
| Ostalo | Standard ATX PSU 420W included |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete naći ovdje. |
Budite prvi koji će recenzirati “Spire Tricer 1413, USB 3.0, 420W crno kućište – SPT1413B-420W-E12-HDU3” Otkaži odgovor