AOC VA 23,8″ 24B2XDAM, VGA, DVI, HDMI, zvuč. – 24B2XDAM
AOC VA 23,8″ 24B2XDAM, VGA, DVI, HDMI, zvuč.
Kategorija: Monitori
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61 × 10 × 48 cm |
| Model | AOC 24B2XDAM |
| Zvučnici | 2W x 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Pakiranje | 492(H) x 614(W) x 131(D) |
| Dimenzije i masa | S postoljem 418.35(H) x 539.47(W) x 170.94(D) |
| Napajanje | Vanjsko 100 – 240V 50/60Hz |
| Potrošnja | 13,5W |
| Ergonomija | Tilt -5/20 |
| Boja | Crna |
| Video ulaz | VGA, DVI, HDMI 1.4 |
| Kratki opis | Jednostavan i moderan 24" monitor |
| Kut gledanja | 178/178 |
| Vrijeme odaziva | 4 ms |
| Svjetlina | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Rezolucija | FHD 1920 x 1080 @ 75Hz |