LG 27″ LED IPS, 27BA550, VGA, HDMI, DP, USB, HAS – 27BA550-B.AEUQ
LG 27″ LED IPS, 27BA550, VGA, HDMI, DP, USB, HAS
Kategorija: Monitori
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 75 × 48 × 16 cm |
| Model | LG 27BA550-B |
| Standardi | VESA 100 x 100 |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Garancija | 3 godine |
| Pakiranje | 739 x 165 x 488 mm |
| Dimenzije i masa | 610.8 x 536.6 x 239.9 mm |
| Napajanje | Ugrađeni izvor napajanja |
| Potrošnja | 14.5W |
| Ergonomija | Nagib / Rotacija / Podešavanje visine / Horizontalno okretanje |
| Boja | Crna |
| Zvučnici | 2W x 2 |
| Kratki opis | 27'' Full HD IPS monitor s brzinom osvježavanja od 100 Hz |
| USB | USB Downstream Port: 2 ea/ver3.0, 2 ea/ver2.0 |
| Audio izlazi | Izlaz za slušalice |
| Konektori | 1 x VGA |
| Kut gledanja | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Vrijeme odaziva | 5ms (GtG at Faster) |
| Svjetlina | typ.: 250 cd/m², min.: 200 cd/m² |
| Kontrast | typ.: 1300:1, min.: 910:1 |
| Rezolucija | 1920 x 1080 @ 100 Hz |
| Zaslon | 27" |