LG 27G850A 27″, 4K, 2xHDMI, DP, USB, 240/480Hz, HA – 27G850A-B.AEU
LG 27G850A 27″, 4K, 2xHDMI, DP, USB, 240/480Hz, HA
Nema na zalihi
Kategorija: Monitori
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83 × 18 × 44 cm |
| Model | LG 27G850A |
| USB | USB Upstream Port 1x ver3.2 |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
| Ostalo | Recenziju proizvoda možete pronaći klikom na poveznicu. |
| Garancija | 3 godine |
| Pakiranje | 838 x 184 x 439 mm |
| Napajanje | Adapter |
| Ergonomija | Nagib / Visina / Rotacija / Pivot |
| Standardi | FreeSync Premium Pro |
| Zvučnici | Nema |
| Audio izlazi | Izlaz za slušalice |
| Kratki opis | 27'' UltraGear™ 4K UHD IPS Black Dual-Mode monitor za igre |
| Konektori | 2 x HDMI 2.1 |
| Kut gledanja | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Vrijeme odaziva | 1ms (GtG at Faster) |
| Svjetlina | typ.: 450 cd/m², min.: 360 cd/m² |
| Kontrast | typ.: 2000:1, min.: 1400:1 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Zaslon | 27" |
| Dobavljačeva oznaka | 27G850A-B |
| Energetski razred EU | F |
Povezani proizvodi
AOC LED 24″, 24G2ZE, VGA, DP, 2xHDMI, 240Hz – 24G2ZE