Philips IPS 27″ 27M2N3201A, 2xHDMI, DP, 180Hz, HAS – 27M2N3201A/00
Philips IPS 27″ 27M2N3201A, 2xHDMI, DP, 180Hz, HAS
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 73 × 19 × 49 cm |
| Model | Philips Evnia 27M2N3201A |
| Audio izlazi | Izlaz za slušalice |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Garancija | 3 godine |
| Pakiranje | 730 x 478 x 188 mm |
| Dimenzije i masa | Proizvod bez postolja (mm) 614 x 368 x 60 mm / 4kg |
| Napajanje | Ugrađeno |
| Potrošnja | 27,4W |
| Ergonomija | Regulator visine 130 mm |
| Boja | Bijela |
| Standardi | HDR 10 |
| Zvučnici | 2 W x 2 |
| Video ulaz | HDMI 2.0 x 2 |
| Kratki opis | Monitor može raditi brzinom od 180 Hz, za bilo koju igru. Osim toga, donosi pregršt drugih značajki koje ga čine savršenim partnerom, uključujući Full HD rezoluciju, sliku HDR kvalitete i Smart Crosshair. |
| Kut gledanja | 178º (V)/178º (O) |
| Vrijeme odaziva | 1 ms (od sive do sive) |
| Svjetlina | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Vertikalna frekvencija | 30 – 200 kHz (V) |
| Horizontalna frekvencija | 48 – 180 Hz (O) |
| Rezolucija | 1920 x 1080 pri 180 Hz (HDMI/DP) |
| Razmak točaka | 0,31125 x 0,31125 mm |
| Zaslon | 27 inča/68,6 cm |