Samsung 27″ LS27F320GAUXEN, FHD, IPS, 120Hz, HDMI – LS27F320GAUXEN
Samsung 27″ LS27F320GAUXEN, FHD, IPS, 120Hz, HDMI
Kategorija: Monitori
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 10 × 71 cm |
| Model | LS27F320GAUXEN |
| Ergonomija | Nagib -2.0˚(±2.0˚)~21.0˚(±2.0˚) |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Ostalo | Ugradnja na zid 100 x 100 |
| Garancija | 2 godine |
| Pakiranje | 710.0 x 100.0 x 403.0 mm 4.3 kg |
| Dimenzije i masa | 612.7 x 470.0 x 200.4 mm 3.0 kg |
| Napajanje | AC 100~240V |
| Potrošnja | 13,4W |
| Boja | Crna |
| Kratki opis | 27" FHD Monitor S3 S32GF |
| Video ulaz | HDMI 2x |
| Kut gledanja | 178/178 |
| Vrijeme odaziva | 5 (GTG) |
| Svjetlina | 1000:1(tipično) |
| Kontrast | 1000:1(tipično) |
| Rezolucija | FHD (1,920 x 1,080) @120Hz |
| Zaslon | 27'' |
| Dobavljačeva oznaka | LS27F320GAUXEN |
| Energetski razred EU | D |
Budite prvi koji će recenzirati “Samsung 27″ LS27F320GAUXEN, FHD, IPS, 120Hz, HDMI – LS27F320GAUXEN” Otkaži odgovor
Povezani proizvodi
AOC LED 24″, 24G2ZE, VGA, DP, 2xHDMI, 240Hz – 24G2ZE