ASUS BM1403 R5-7535U/16GB/512GB/14″/noOS – 90NX0831-M004M0
ASUS BM1403 R5-7535U/16GB/512GB/14″/noOS
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ExpertBook BM1 BM1403CDA-WB63C0 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Standardi | EPEAT Gold with Climate+ |
| Zaštita i sigurnost | Kensington Nano Security Slot (6x 2.5mm) |
| Ostalo | Plastično kućište |
| Garancija | 3 godine On-Site |
| Dimenzije i masa | 32.45 x 21.44 x 1.97 ~ 1.97 cm |
| Boja | Gentle Grey |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Baterija | 42WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija |
| Utori za proširenje | 2x DDR5 SO-DIMM |
| Komunikacija | WiFi 6 (802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth 5.3 |
| I/O priključci | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Part number | 90NX0831-M004M0 |
| Kamera | 1080p FHD web kamera |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Ugrađeni zvučnici |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Zaslon | 14" FHD (1920 x 1080) 16:9 IPS-level Wide View, nereflektirajući ekran s LED pozadinskim osvjetljenjem, 300nits, 60Hz, 700:1 |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Memorija | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7535U Processor 2.9GHz (16MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |