ASUS FA608 R7-260/16GB/1TB/RTX5060/16″/noOS – 90NR0KV1-M002K0
ASUS FA608 R7-260/16GB/1TB/RTX5060/16″/noOS
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43 × 10 × 32 cm |
| Model | ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV015 |
| I/O priključci | 1x RJ45 LAN priključak |
| Ostalo | ENERGY STAR |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Zaštita i sigurnost | BIOS Administrator Password and User Password Protection |
| Dimenzije i masa | 35.4 x 26.9 x 1.79 ~ 2.57 cm |
| Boja | Jaeger Gray |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Baterija | 90WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija |
| Utori za proširenje | 2x DDR5 SO-DIMM utora |
| Komunikacija | 10/100/1000 Mbps |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Tipkovnica | Pozadinsko osvjetljena Chiclet tipkovnica s 1 zonom RGB |
| Part number | 90NR0KV1-M002K0 |
| Kamera | 1080P FHD IR kamera za Windows Hello |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | 1x 3,5 mm kombinirani audio priključak |
| Podržani diskovi | M.2 PCIe 512mb_x000D_ |
| Disk | 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Zaslon | 16" nereflektirajući ekran FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, IPS-level, 300 nits, 1000:1, G-Sync, |
| Grafika | iGPU: AMD Radeon Graphics |
| Memorija | DIMM: 16GB DDR5-5600 SO-DIMM |
| Procesor | AMD Ryzen 7 260 Processor 3.8GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 16TOPS |