ASUS G615 U9-275HX/32GB/1TB/RTX5060/16″2.5K/noOS – 90NR0LJ1-M002P0
ASUS G615 U9-275HX/32GB/1TB/RTX5060/16″2.5K/noOS
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ROG Strix G16 G615LM-S5076 |
| I/O priključci | 1x RJ45 LAN priključak |
| Dodatno u pakiranju | ROG ruksak |
| Dodatno jamstvo | Produljeno jamstvo za sve prijenosnike ROG do 31. 03. 2025. |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Zaštita i sigurnost | BIOS Administrator Password and User Password Protection |
| Dimenzije i masa | 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm |
| Boja | Jaeger Gray |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Baterija | 90 Whrs, 4S1P, 4-ćelijska litij-ionska baterija |
| Utori za proširenje | 2x DDR5 SO-DIMM utora |
| Komunikacija | 10/100/1000 Mbps |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Tipkovnica | Pozadinsko osvjetljena Chiclet tipkovnica s 4-zonom RGB |
| Part number | 90NR0LJ1-M002P0 |
| Kamera | 1080P FHD IR kamera za Windows Hello |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Sustav s 2 zvučnika |
| Podržani diskovi | M.2 512GB PCIe SSD_x000D_ |
| Disk | 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Zaslon | 16" 2.5K nereflektirajući ekran (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500 nits, kontrast 1200:1 |
| Grafika | iGPU: Intel® UHD Graphics |
| Memorija | DIMM: 2 x 16GB DDR5-5600 SO-DIMM |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads) |