ASUS G615 U9-275HX/32GB/2TB/RTX5080/16″2.5K/W11 – 90NR0LG1-M00780
ASUS G615 U9-275HX/32GB/2TB/RTX5080/16″2.5K/W11
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ROG Strix G16 G615LW-S5031W |
| I/O priključci | 1x 2.5G LAN |
| Dodatno jamstvo | Produljeno jamstvo za sve prijenosnike ROG do 31. 03. 2025. |
| Ostalo | Aura Sync |
| Boja | Eclipse Gray |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Baterija | 90WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija |
| Utori za proširenje | 2x DDR5 SO-DIMM |
| Komunikacija | LAN 10/100/1000/2500 Mbps |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Tipkovnica | Tipkovnica Chiclet s RGB pozadinskim osvjetljenjem (4 zone) |
| Part number | 90NR0LG1-M00780 |
| Kamera | 1080p FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello |
| Mikrofon | Da |
| Zvuk | Dva zvučnika s tehnologijom Smart Amplifier |
| Optički pogon | Nema |
| Podržani diskovi | 512G/ 1TB /2TB G4x4 PCIe SSD |
| Disk | 2TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Zaslon | 16" 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 IPS-level nereflektirajući ekran, 500nits, 240Hz, 3ms, 1200:1, G-Sync |
| Grafika | iGPU: Intel UHD Graphics |
| Memorija | 2 x 16GB DDR5 5600MHz SO-DIMM |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads) |