ASUS G635LW U9-275HX/64GB/2TB/RTX5080/16″2.5K/W11 – 90NR0LD1-M00760
ASUS G635LW U9-275HX/64GB/2TB/RTX5080/16″2.5K/W11
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ROG Strix SCAR 16 G635LW-RW007W |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Dodatno u pakiranju | ROG ruksak |
| Napajanje | Rectangle Conn, AC adapter od 380 W |
| Boja | Off Black |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Baterija | 90 WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija |
| Utori za proširenje | 2x DDR5 SO-DIMM prikjučak |
| Komunikacija | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth 5.4 Wireless Card |
| I/O priključci | 1x 2.5G LAN priključak |
| Part number | 90NR0LD1-M00760 |
| Tipkovnica | Chiclet tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem RGB |
| Kamera | 1080P FHD IR kamera za Windows Hello |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Sustav s 4 zvučnika s tehnologijom pametnog pojačala |
| Disk | 2TB PCIe 4.0 NVMe M.2 Performance SSD |
| Zaslon | 16" nesjajni zaslon 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz. 3ms, Mini LED, 1200nits, 100000:1 |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
| Memorija | DIMM: 32GB DDR5-5600 SO-DIMM *2 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS |