ASUS S5406SA U7-256V/16GB/512GB/Arc/14″/W11P – 90NB15R3-M001K0
ASUS S5406SA U7-256V/16GB/512GB/Arc/14″/W11P
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | Vivobook S 14 S5406SA-QD038X |
| Komunikacija | WiFi 7 (802.11be) (Tri-band) 2×2 + Bluetooth 5.4 |
| Standardi | Energy star 8.0 |
| Dodatno u pakiranju | Ruksak |
| Zaštita i sigurnost | IR webcam with Windows Hello support |
| Ostalo | Aluminijsko kućište |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Dimenzije i masa | 31.05 x 22.19 x 1.39 ~ 1.59 cm |
| Boja | Neutral Black |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Baterija | 75WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Utori za proširenje | 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Part number | 90NB15R3-M001K0 |
| I/O priključci | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (brzina prijenosa podataka do 5Gbps) |
| Kamera | FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Ugrađeni zvučnici harkam/kardon (Mainstream) |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Zaslon | 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 OLED sjajni ekran, 60Hz, 600nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1 |
| Grafika | Intel Arc Graphics |
| Memorija | LPDDR5X 16GB |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 Processor 256V 16GB 1.8 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores, 8 Threads) |