ASUS UM3406HA R7-8840HS/16GB/1TB/14″/W11 – 90NB1271-M004Y0
ASUS UM3406HA R7-8840HS/16GB/1TB/14″/W11
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 9 cm |
| Model | Zenbook 14 OLED UM3406HA-QD036W |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Zaštita i sigurnost | McAfee 30 days free trial |
| Dodatno jamstvo | Produljeno jamstvo za sve prijenosnike Zenbook do 31. 03. 2025. |
| Ostalo | Aluminijsko kućište |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Dimenzije i masa | 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm |
| Boja | Jade Black |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Baterija | 75WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Komunikacija | WiFi 6E (802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth 5.3 |
| I/O priključci | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Part number | 90NB1271-M004Y0 |
| Kamera | FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Ugrađeni zvučnici harman/kardon (Premium) |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Zaslon | 14" FHD (1920 x 1200) 16:10 OLED sjajni ekran, 60Hz, 0.2ms odaziv, 600nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1 |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Memorija | Sistemska: 16GB LPDDR5X |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8840HS Mobile Processor 3.3GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 8 cores, 16 Threads) |