ASUS UX8406 U9/32GB/2TB/Arc/14″3K/W11Pro – 90NB14X1-M002Y0
ASUS UX8406 U9/32GB/2TB/Arc/14″3K/W11Pro
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | Zenbook Duo UX8406CA-PZ042X |
| Komunikacija | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band) 2×2 + Bluetooth 5.4 |
| Dodaci u pakiranju | Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support) |
| Dodatno jamstvo | Produljeno jamstvo za sve prijenosnike Zenbook do 31. 03. 2025. |
| Ostalo | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Zaštita i sigurnost | IR webcam with Windows Hello support |
| Dimenzije i masa | 31.35 x 21.79 x 1.46 ~ 1.99 cm |
| Materijal kućišta | Mg-Al |
| Boja | Inkwell Gray |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Baterija | 75WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Utori za proširenje | 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Part number | 90NB14X1-M002Y0 |
| I/O priključci | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Tipkovnica | Mekana tipkovnica |
| Kamera | FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Ugrađeni zvučnici |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Zaslon | 14" 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 sjajni ekran osjetljiv na dodir, 0.2 ms odaziv, 120Hz, 500nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1 |
| Grafika | Intel Arc Graphics |
| Memorija | 32GB LPDDR5X |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 Processor 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) |