Lenovo P14s Gen5 R7-8840HS/96GB/2TB/14”OLED/W11P – 21ME002ASC
Lenovo P14s Gen5 R7-8840HS/96GB/2TB/14”OLED/W11P
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44 × 8 × 30 cm |
| Model | ThinkPad P14s Gen 5 (AMD) |
| Kamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 315.9 x 223.7 x 17.7 mm |
| Boja | Crna |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Baterija | Integrated 52.5Wh |
| Komunikacija | Ethernet: 100/1000M (RJ-45) |
| HDMI | HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz |
| I/O priključci | Standardno: Konfigurirani: |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Part number | 21ME002ASC |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Zaslon | 14" 2.8K (2880×1800) OLED 400nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision® |
| Grafika | Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics |
| Memorija | 2x 48GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 PRO 8840HS (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |