Lenovo T14s 2-in-1 Gen1 U7-255U/32GB/1TB/14”/W11P – 21R3004KSC
Lenovo T14s 2-in-1 Gen1 U7-255U/32GB/1TB/14”/W11P
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 313.6 x 222.8 x 12.86/19.21 |
| Boja | Crna |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro 64 |
| Baterija | Integrirana 58Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Touch Style, Match-on-Chip |
| Komunikacija | 100/1000M (RJ-45) |
| I/O priključci | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) dodatni portovi u ovoj konfiguraciji |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Part number | 21R3004KSC |
| Zvuk | Zvučnici 2 x 2W |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Zaslon | 14" WUXGA (1920×1200) IPS 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% sRGB, Low Power, Touch |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Memorija | 32GB Soldered LPDDR5x-7467 |
| Procesor | Intel® Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB |