Lenovo V15 R5-7520U/16GB/512GB/15,6”FHD/W11P/3god – 82YU00YMSC
Lenovo V15 R5-7520U/16GB/512GB/15,6”FHD/W11P/3god
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | Lenovo V15 G4 AMN |
| Kamera | HD 720p s Privacy Shutter |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm |
| Boja | Crna |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Baterija | Integrirana 38Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Komunikacija | Ethernet: 100/1000M (RJ-45) |
| HDMI | HDMI™ 1.4b |
| I/O priključci | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Part number | 82YU00YMSC |
| Zvuk | 2 x 1.5W zvučnici s Dolby Audio™ |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Zaslon | 15.6" FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare |