Lenovo V15 R7-7730U/16GB/512GB/15,6”FHD/W11H/3god – 82YY001ESC
Lenovo V15 R7-7730U/16GB/512GB/15,6”FHD/W11H/3god
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53 × 7 × 33 cm |
| Model | Lenovo V15 G4 ABP |
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm |
| Boja | Crna |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Baterija | Integrirana 38Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Komunikacija | 100/1000M (RJ-45) |
| HDMI | HDMI™ 1.4b |
| I/O priključci | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Part number | 82YY001ESC |
| Zvuk | 2 x 1.5W zvučnici s Dolby Audio™ |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Zaslon | 15.6" FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare |
| Grafika | Integrated Intel UHD |
| Memorija | Sistemska: 8GB DDR4 3200MHz |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |