Lenovo X1 Carbon G12 U5-125U/16GB/512GB/14″/W11P – 21KC0056SC
Lenovo X1 Carbon G12 U5-125U/16GB/512GB/14″/W11P
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ThinkPad X1 Carbon Gen 12 |
| Kamera | FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 312.80 x 214.75 x 14.96 mm |
| Boja | Crna |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro 64 |
| Baterija | Integrirana 57Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Touch Style, Match-on-Chip |
| Komunikacija | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| I/O priključci | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Part number | 21KC0056SC |
| Zvuk | Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Atmos® |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Zaslon | 14" WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power |
| Grafika | Integrated Intel Graphics |
| Memorija | 16GB Soldered LPDDR5x-6400 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 125U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.3GHz, 12MB |