Lenovo Yoga 9 2-in-1 U7/32GB/1TB/14”/W11P/plava – 83LC002DSC
Lenovo Yoga 9 2-in-1 U7/32GB/1TB/14”/W11P/plava
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 9 × 30 cm |
| Model | Yoga 9 2-in-1 14ILL10 |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Garancija | 4 godine |
| Dimenzije i masa | 316 x 220 x 15.9 mm |
| Boja | Plava |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Baterija | Integrirana 75Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Touch style |
| Komunikacija | Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| I/O priključci | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Part number | 83LC002DSC |
| Zvuk | 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Zaslon | 14" 2.8K WQXGA+ (2880×1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch |
| Grafika | Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V |
| Memorija | 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |