ASUS A3402 i5-1335U/16GB/512GB/23.8″/noOS/crni – 90PT03T2-M009A0
ASUS A3402 i5-1335U/16GB/512GB/23.8″/noOS/crni
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 8,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 58 × 20 × 51 cm |
| Model | A3402WVAK-WB53C0 |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Dodatno u pakiranju | Bežična tipkovnica i miš |
| Sigurnost i zaštita | BIOS Booting User Password Protection |
| Standardi | EPEAT Silver, Energy star 8.0, RoHS, REACH |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 720p HD web kamera s poklopcem za privatnost |
| Jamstvo | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 53.9 x 42.3 x 1.5 ~ 16.5 cm |
| Komunikacija | WiFi 6E (802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth® 5.3 |
| Part number | 90PT03T2-M009A0 |
| Priključci | Bočna strana: Stražnja strana: |
| Napajanje | ø4.5, 90W AC Adapter |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Ekran | 23.8" FHD (1920 x 1080) 16:9, Wide view, nereflektirajući ekran s LED pozadinskim osvjetljenjem, 250nits, sRGB: 100% |
| Memorija | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3 GHz (12M Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores) |