ASUS P440 i3/16GB/512GB/23.8″/noOS/tip+miš – 90PT03X5-M036X0
ASUS P440 i3/16GB/512GB/23.8″/noOS/tip+miš
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 8,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 65 × 18 × 50 cm |
| Model | ExpertCenter P440VAK-BPC3580 |
| Priključci | Bočna strana: Prednja strana: |
| Standardi | EPEAT Gold |
| Zaštita i sigurnost | BIOS Booting User Password Protection |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 1080p FHD web kamera s poklopcem za privatnost |
| Jamstvo | 3 godine OnSite |
| Dimenzije i masa | 54.1 x 41.6 x 1.7 ~ 21.0 cm |
| Komunikacija | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth 5.4 |
| Napajanje | 4.5, 90W AC Adapter |
| Part number | 90PT03X5-M036X0 |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Ekran | 23.8" FHD (1920 x 1080) 16:9 Wide View, LCD ekran s nereflektirajućim ekranom, 250nits, 100Hz, 1000:1, sRGB: 100% |
| Grafika | Intel Graphics |
| Memorija | 1 x 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Procesor | Intel Core i3-1315U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores) |