FSP HYPER 80+ PRO 550W, 80+ Bronze, Bulk – 9PA5509407
FSP HYPER 80+ PRO 550W, 80+ Bronze, Bulk
Nema na zalihi
Kategorija: Napajanja
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 9 cm |
| Model | HYPER 80+ PRO 550W |
| Snaga | 550W |
| Opće karatkteristike | Učinkovitost: > 85% kod tipičnog opterečenja |
| Hlađenje | 120mm ventilator |
| PFC | Active PFC (0.9) |
| Izlazi | ATX 12V 20+4 pin: 1 |
| Frekvencija | 50Hz |
| Ulazni napon | 200 ~ 240Vac |
| Dimenzije | 150 x 140 x 86mm |
| Ostalo | Boja: Crna |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete naći ovdje. |
Budite prvi koji će recenzirati “FSP HYPER 80+ PRO 550W, 80+ Bronze, Bulk – 9PA5509407” Otkaži odgovor