ASUS E1504FA R5-7520U/16GB/1TB/15.6″FHD/noOS – 90NB0ZR1-M02N40
ASUS E1504FA R5-7520U/16GB/1TB/15.6″FHD/noOS
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1475 |
| Komunikacija | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 5.3 Wireless Card |
| Ostalo | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Zaštita i sigurnost | McAfee |
| Dimenzije i masa | 36.03 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja | Cool Silver |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Baterija | 42WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija |
| Utori za proširenje | 1x M.2 2280 PCIe 3.0×2 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Part number | 90NB0ZR1-M02KM0 |
| I/O priključci | 1x USB 2.0 Type-A (brzina prijenosa podataka do 480Mbps) |
| Tipkovnica | Chiclet tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem |
| Kamera | 720p HD kamera sa poklopcem za privatnost |
| Zvuk | Ugrađeni mikrofon i zvučnici |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Zaslon | 15,6" FHD (1920 x 1080) nereflektirajući ekran 16:9, LED pozadinsko osvjetljenje, 60Hz, 250nits |
| Grafika | iGPU: AMD Radeon Grafika |
| Memorija | Ukupna sistemska memorija: LPDDR5 16GB |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7520U Processor 2.8GHz (6MB Cache, up to 4.3GHz, 4 cores, 8 Threads) |