ASUS G635LX U9-275HX/64GB/4TB/RTX5090/16″2.5K/W11P – 90NR0L81-M004D0
ASUS G635LX U9-275HX/64GB/4TB/RTX5090/16″2.5K/W11P
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57 × 37 × 19 cm |
| Model | ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW025X |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Dodatno u pakiranju | ROG ruksak |
| Dodatno jamstvo | Produljeno jamstvo za sve prijenosnike ROG do 31. 03. 2025. |
| Ostalo | ROG intelligent cooling |
| Boja | Off Black |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Baterija | 90 WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija |
| Utori za proširenje | 2x DDR5 SO-DIMM utora |
| Komunikacija | 10/100/1000/2500 Mbps |
| I/O priključci | 1x 2.5G LAN priključak |
| Part number | 90NR0L81-M004D0 |
| Tipkovnica | Chiclet tipkovnica s RGB pozadinskim osvjetljenjem |
| Kamera | 1080P FHD IR kamera za Windows Hello |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Aura Sync |
| Podržani diskovi | 1TB /2TB G4x4 PCIe SSD |
| Disk | 2TB + 2TB PCIe 4.0 NVMe M.2 Performance SSD (RAID 0) |
| Zaslon | 16" nereflektirajući ekran 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Mini LED, 1200nits, 100000:1 |
| Grafika | iGPU: Intel® UHD Graphics |
| Memorija | DIMM: 32GB DDR5-5600 SO-DIMM *2 |
| Procesor | Intel® Core Ultra 9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads)Intel AI Boost NPU up to 13 |