ASUS M1502YA R7-7730U/16GB/1TB/15.6″/noOS – 90NB0X22-M00NN0
ASUS M1502YA R7-7730U/16GB/1TB/15.6″/noOS
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | Vivobook 15 M1502YA-BQ086 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Zaštita i sigurnost | McAfee |
| Ostalo | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Dimenzije i masa | 35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Boja | Cool Silver |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Baterija | 42WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija |
| Utori za proširenje | 1x DDR4 SO-DIMM |
| Komunikacija | WiFi 6E (802.11ax) (Dual band) 1×1 + Bluetooth 5.3 |
| I/O priključci | 1x USB 2.0 Type-A |
| Part number | 90NB0X22-M00NN0 |
| Kamera | 720p HD web kamera s poklopcem za privatnost |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Ugrađeni zvučnici |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Zaslon | 15.6" FHD (1920 x 1080) 16:9 IPS-level nereflektirajući ekran, 250nits, 60Hz, 45% NTSC |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Memorija | Sistemska: 8GB DDR4 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7730U Mobile Processor 2.0GHz (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.5 GHz max boost) |