ASUS M5606 R7-350/24GB/1TB/16″3K/W11 – 90NB1592-M008U0
ASUS M5606 R7-350/24GB/1TB/16″3K/W11
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | Vivobook S16 OLED M5606KA-RI028W |
| Utori za proširenje | 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| Certifikati | Energy star 8.0 |
| Dodatno jamstvo | Produljeno jamstvo za sve prijenosnike Vivobook S do 31. 03. 2025. |
| Ostalo | US MIL-STD 810H vojni standard |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Zaštita i sigurnost | IR webcam with Windows Hello support |
| Dimenzije i masa | 35.36 x 24.69 x 1.39 ~ 1.59 cm |
| Materijal kućišta | Aluminij |
| Boja | Neutral Black |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Baterija | 75 WHrs, 4S1P, 4-ćelijski Li-ion baterija |
| Komunikacija | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card |
| Part number | 90NB1592-M008U0 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Tipkovnica | Chiclet tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem, 1 zona RGB s tipkom Num |
| Kamera | FHD kamera s IR funkcijom za podršku Windows Hello s poklopcem za privatnost |
| Zvuk | Smart Amp Technology |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Zaslon | 16" 3K (2880 x 1800) sjajni zaslon OLED 16:10 120Hz, 400nits, 600nits HDR, 100% DCI-P3, 1,000,000:1, |
| Grafika | iGPU: AMD Radeon™ grafika |
| Memorija | Ukupna sistemska memorija: LPDDR5X 24GB |
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 50TOPS |