ASUS TP3402VA i9-13900H/16GB/1TB/14″2.8K/W11Pro – 90NB10W2-M00610
ASUS TP3402VA i9-13900H/16GB/1TB/14″2.8K/W11Pro
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | Vivobook S 14 Flip OLED TP3402VA-OLED-KN931X |
| Utori za proširenje | 1x DDR4 SO-DIMM |
| Dodatno u pakiranju | Stylus (Active stylus SA200H-MPP1.51 support) |
| Sigurnost i zaštita | McAfee LiveSafe 30 days free trial |
| Standardi | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Kućište | LCD poklopac: aluminij |
| Ostalo | Podrška za NumberPad |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Dimenzije i masa | 31.32 x 22.76 x 1.89 ~ 1.89 cm |
| Boja | Cool Silver |
| Baterija | 70WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija |
| Čitač otiska prsta | Da |
| Komunikacija | WiFi 6E (802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth 5.3 |
| Part number | 90NB10W2-M00610 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| I/O priključci | 1x USB 2.0 Type-A |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Ugrađeni zvučnici harman/kardon (Mainstream) |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Zaslon | 14" 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10 sjajni ekran osjetljiv na dodir, 500nits, 90Hz, 100% DCI-P3, 1,000,000:1 |
| Grafika | Intel Iris X Graphics |
| Memorija | 8GB DDR4 + 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Procesor | Intel Core i9-13900H 2.6 GHz (24MB predmemorija, do 5.4 GHz, 14 jezgri, 20 niti) |