ASUS V3607 C7-240H/16GB/1TB/RTX4050/16″WUXGA/noOS – 90NB15Q1-M004B0
ASUS V3607 C7-240H/16GB/1TB/RTX4050/16″WUXGA/noOS
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 13 × 32 cm |
| Model | V16 V3607VU-RP137 |
| Komunikacija | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth 5.3 |
| Dodatno u pakiranju | Ruksak |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
| Ostalo | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Zaštita i sigurnost | BIOS setup user password |
| Dimenzije i masa | 35.70 x 25.07 x 1.80 ~ 2.20 cm |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja | Matte Black |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Utori za proširenje | 2x DDR5 SO-DIMM slots |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Part number | 90NB15Q1-M004B0 |
| I/O priključci | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C s podrškom za Power delivery |
| Tipkovnica | Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem i numeričkom tipkovnicom |
| Kamera | 1080p FHD kamera s poklopcem za privatnost |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvuk | Ugrađen |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Zaslon | 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 nereflektirajući ekran, 300nits, 144Hz |
| Grafika | iGPU: Intel Graphics |
| Memorija | DIMM: 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Procesor | Intel® Core™ 7 Processor 240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 cores, 16 Threads) |