Lenovo T14s Gen5 U7-155U/32GB/1TB/14”WUXGA/W11P – 21LS002DSC
Lenovo T14s Gen5 U7-155U/32GB/1TB/14”WUXGA/W11P
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ThinkPad T14s Gen 5 |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 313.6 x 219.4 x 16.9 mm |
| Boja | Crna |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro 64 |
| Baterija | Integrirana 58Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Touch Style, Match-on-Chip |
| Komunikacija | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.3 |
| I/O priključci | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) Konfigurirani portovi: |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Part number | 21LS002DSC |
| Zvuk | Zvučnici 2 x 2W |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Zaslon | 14" WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Memorija | 32GB Soldered LPDDR5x-7467 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |