Lenovo T1g Gen 8 U9/64GB/2TB/5070/16”WQXGA/W11P – 21TD0005SC
Lenovo T1g Gen 8 U9/64GB/2TB/5070/16”WQXGA/W11P
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ThinkPad T1g Gen 8 |
| Kamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 354.3 × 241.0 × 9.9 / 15.8 |
| Boja | Crna |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro 64 |
| Baterija | Integrirana 90Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Touch Style, Match-on-Chip |
| Komunikacija | Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2×2 + BT5.4, vPro® |
| I/O priključci | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Part number | 21TD0005SC |
| Zvuk | Zvučnici 2 x 2W |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0×4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Zaslon | 16" WQUXGA (3840×2400) IPS 800nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 60Hz, DisplayHDR™ 400, Dolby Vision®, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light |
| Grafika | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7 Laptop GPU |
| Memorija | 64GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467 |
| Procesor | Intel® Core Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.4GHz, 24MB |