Lenovo ThinkBook 16 R5-7430U/16GB/512GB/16”/DOS – 21KK008PSC
Lenovo ThinkBook 16 R5-7430U/16GB/512GB/16”/DOS
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | ThinkBook 16 G6 ABP |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije i masa | 356 x 253.5 x 17.5 mm |
| Boja | Siva |
| Operativni sustav | Nema |
| Baterija | Integrirana 45Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Da |
| Komunikacija | 100/1000M (RJ-45) |
| I/O priključci | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Part number | 21KK008PSC |
| Zvuk | Stereo zvučnici 2 x 2W |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Zaslon | 16" WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Grafika | Integrirana AMD Radeon |
| Memorija | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7430U (6C / 12T, 2.3 / 4.3GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |