Lenovo Ideapad 1 R3-7320U/16GB/1TB/15,6″FHD/DOS – 82VG00SASC
Lenovo Ideapad 1 R3-7320U/16GB/1TB/15,6″FHD/DOS
Nema na zalihi
Opis
Dodatne informacije
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 30 × 8 cm |
| Model | IdeaPad 1 15AMN7 |
| Kamera | HD 720p s Privacy Shutter |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije i masa | 360.2 x 236 x 17.9 mm |
| Boja | Siva |
| Operativni sustav | Nema |
| Baterija | Integrirana 42Wh baterija |
| Čitač otiska prsta | Nema |
| Komunikacija | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| HDMI | HDMI™ 1.4 |
| I/O priključci | 1x USB 2.0 |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Part number | 82VG00SASC |
| Zvuk | 2 x 1.5W zvučnici s Dolby Audio™ |
| Optički pogon | Nema |
| Disk | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Zaslon | 15.6" FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare |